Výstava v Kralovicích 2014

Dne 26.6.2014 jsme se zúčastnili jako vystavovatelé tradiční Zemědělské výstavy na Hadačce u Kralovic.

Naše firma se dne 26. 6. 2014 zúčastnila jako vystavovatel tradiční Zemědělské výstavy na Hadačce u Kralovic. Jde o největší zemědělskou výstavu v Plzeňském kraji, jejíž součástí je prohlídka polních pokusů, chovatelský den, výstava zemědělské techniky a nabídka služeb i potřeb pro zemědělce.

Letošní již 14. ročník přilákal opět tisíce lidí, hlavně farmářů a širší zemědělské veřejnosti, pro které je výstava určena.

Stánek firmy AMALGEROL CZ s.r.o. se jako tradičně nacházel v chovatelské sekci a těšil se, jako každý rok, velmi dobré návštěvnosti.

Všem zájemcům jsme předvedli nejen naši nabídku do ŽV, ale také samozřejmě naši nabídku pro RV - podpora rostliny a půdy spolu s listovo-půdními hnojivy.

Naši návštěvníci z řad zootechniků projevili velký zájem o Amalgerol Classic, kterým výborně řeší problém jímek - rozklad krusty, uvolnění ucpaných kanálů a zlepšení rozkladu kejdy v jímkách, a to jak u skotu, tak také u prasat.

Agronomy naopak velmi zaujal náš Amalgerol Premium a to díky svým účinkům na rostlinu i na půdu. Na stánku proběhly velmi plodné diskuse ohledně dosažených výsledků, velmi dobré konkurenceschopnosti a dalších možností použití - aplikační dávky a využití smáčivého efektu.

Velký zájem projevili naši partneři také o naše granulovaná hnojiva Meerkalk + Sulfogranulát a to díky jejich nízké ceně, lehké aplikaci, ale i rychlému nástupu účinnosti.

 

Ing. Pavel Jíraimg-2226.JPGimg-2228.JPGimg-2230.JPG