Zemědělská výstava Naše pole 2014

I v letošním roce jsme se zůčastnili zěmědělské výstavy Naše pole 2014....

Vážení obchodní partneři, zákazníci a přátelé,

naše firma se letos opět zúčastnila velké zemědělské akce s názvem Naše pole 2014 v Nabočanech, která se konala 10. a 11. června 2014 na pozemcích firmy Oseva AGRI Chrudim, a.s. a organizovaná byla vydavatelstvím Profi Press. Letos se této akce zúčastnilo okolo osmi desítek vystavovatelů a nás těší, že jsme mezi nimi mohli být i my a mohli jsme se podělit o dojmy, zážitky a cenné informace s našimi zákazníky a odběrateli i s kolegy ze zemědělské branže.

Samotnému polnímu dni, který je hojně navštěvovaný širokou zemědělskou veřejností z celé republiky předcházela dvouměsíční příprava našich pokusných parcelek, kde nám byl zaset jarní ječmen, cukrová řepa a kukuřice a my jsme si sami zaseli mák modrý a sóju. Těchto 5 plodin bylo vždy ve dvou, nebo i třech opakováních, kde byl aplikován náš přípravek Amalgerol Premium a jedna parcelka byla kontrolní bez aplikace našeho přípravku. Ochrana proti plevelům zde nebyla chemická, ale pouze mechanická, což znamená motyčkou. Již po měsíci od první aplikace byly znát rozdíly mezi těmito parcelkami jak v kořenové soustavě, tak i co do počtu odnoží u jarního ječmene a velikosti vzrůstu u kukuřice a sóji, zelenější barvě chrástu u cukrovky a lepšího zdravotního stavu u máku.

Velice nás těší, že náš přípravek funguje v praxi jak na malých parcelkách, tak i u vás na velkých honech v běžné zemědělské praxi intenzivní rostlinné výroby.

Na tomto polním dnu bylo při našich setkáních součástí besedy i názorná prezentace a porovnávání parcelek ošetřených s kontrolními. Těší nás, že i vy jste našli rozdíly mezi těmito parcelkami a my jsme s vámi mohli prodiskutovat současnou situaci ve vašich podnicích, na polích a o stavu porostů, co vás trápí a z čeho máte naopak radost.

Bude nám ctí nadále přispívat ke spokojenosti našich zákazníků, kteří svou půdu, porosty, zvířata i ta betonová, svěří našim zkušenostem a produktům, které neustále prokazují svou kvalitu a účinnost v každodenní zemědělské praxi, kde společně dosahujeme tíženého ekonomického efektu.

Ing. Josef Novotnýp6101177.JPG

p6101181.JPG

p6111066.JPG

p6111085.JPG

p6111096.JPG