Rostlinná výroba

rostlinna.pngRostlinná
výroba

Rostlinná výroba

Vyrábíme rostlinné stimulátory, tekutá hnojiva a granulovaná hnojiva. 

Amalgerol Premium

Půdní aktivátor a stimulátor růstu rostlin Amalgerol Premium. Jeho složení z rostlinných a éterických olejů, bylinných výtažků a extraktů mořských řas příznivě působí na půdu a rostlinu a díky tomu můžete snížit své náklady, zvýšit kvalitu rostlinné výroby a očekávat vyšší výnosnost. Více informací o příznivých účincích tohoto produktu schváleného pro použití v provozech ekologického zemědělství v rámci zemí EU naleznete zde. 

 

Tekutá hnojiva

Široký sortiment tekutých hnojiv pro různá využití v oblasti rostlinné výroby, ať už se jedná o použití v zemědělství, zelinářství či ovocnářství nebo například vinařství. Složení jednotlivých tekutých hnojiv je přizpůsobeno konkrétním nedostatkům jednotlivých živin potřebných pro rostlinu a tím zajišťuje jejich okamžitý příjem. Všechny naše produkty naleznete zde, u jednotlivých produktů se můžete po kliknutí na logo dozvědět potřebné údaje.

 

Granulovaná hnojiva

Granulovaná hnojiva z portfolia společnosti AMALGEROL CZ s.r.o. pro využití v rostlinné výrobě a u většiny produktů také v rámci EKO zemědělství naleznete zde. Jednotlivé produkty si můžete rozkliknout a zjistit tak o nich více informací.